Ceny · dolary amerykańskie

Ceny Cinewright: kupowane raz, bez subskrypcji

Wszystkie aplikacje są gotowe i ukażą się przez Kickstarter pod koniec 2026 lub na początku 2027 roku. Na razie nic nie jest w sprzedaży: proszę wesprzeć kampanię, aby skorzystać z cen kickstarterowych, lub dołączyć do listy, aby dowiedzieć się, kiedy ruszy. Wszystkie ceny podano w dolarach amerykańskich.

Ceny regularne

Po kampanii. Każdą aplikację kupuje się raz i zachowuje na zawsze; nie ma subskrypcji.

AppCenaNa KickstarterzePosiadacze Cinewright ProEdukacja
Budgeting and Scheduling (Mac)$299 jednorazowo$199 cena dla założycieli ($149 dla 300 pierwszych wspierających)$249$99
Budgeting and Scheduling, 5 stanowisk$1,199 jednorazowo$799 (próg Biuro produkcji)——
Cinewright Continuity (Mac)$149 jednorazowo$99, jako osobny próg lub dodatek do dowolnego progu z aplikacją na Maca$99$49
Cinewright na iPhone’a i iPadaBezpłatnie; Pro $59.99 jednorazowo ($49.99 przez dwa pierwsze tygodnie po premierze w App Store)30 dni Pro za darmo dla każdego, kto obserwuje kampanię—Pro za $39 dzięki szkolnym kodom promocyjnym
Production Pass (iPhone i iPad)$19.99 za 30 dni lub $39.99 za 90 dni, dla wspólnych urządzeń produkcji; nie odnawia się automatycznie———
Pilot klapsa na Apple WatchCzęść Cinewright na iPhone’a———
CW Office (iPad)Bezpłatnie, dla produkcji utworzonych w Budgeting and Scheduling———
Cinewright ReaderBezpłatnie———

Posiadacze Cinewright Pro

Przy premierze, gdy aplikacje na Maca trafią do sprzedaży na tej stronie: jeśli mają Państwo Cinewright Pro na iPhonie lub iPadzie, proszę wysłać zrzut ekranu potwierdzenia zakupu z App Store na adres support@getcinewright.com. Odpowiemy jednorazowym kodem rabatowym: Budgeting and Scheduling za $249 zamiast $299 i Cinewright Continuity za $99 zamiast $149. Na razie nic nie jest w sprzedaży.

Oferty na Kickstarterze, koniec 2026 lub początek 2027 roku

Każdy próg kosztuje tyle samo lub mniej niż cena po kampanii. Ostateczne warunki każdego progu określa strona kampanii na Kickstarterze.

PoziomWpłataCo Państwo otrzymująPo kampanii
Student / Nauczyciel$69Jedna licencja edukacyjna Budgeting and Scheduling, do nauki i nauczania (legitymacja szkolna, studencka lub pracownicza sprawdzana po kampanii); nie do produkcji komercyjnych$99
Early bird (300 pierwszych wspierających)$149Jedna licencja Budgeting and Scheduling$299
Założyciel$199Jedna licencja Budgeting and Scheduling w cenie dla założycieli$299
Script Supervisor$99Jedna licencja Cinewright Continuity; także jako dodatek za $99 do dowolnego progu z aplikacją na Maca$149
Biuro produkcji$799Licencja Budgeting and Scheduling na 5 stanowisk: pięć osób, każda na dwóch komputerach$1,199
Producent założyciel (limit 25)$1,0005 stanowisk, godzinna rozmowa konfiguracyjna, Państwa nazwisko w napisach aplikacji i głos w wyborze kolejnych funkcji—
Firma producencka$2,50025 stanowisk dla firmy, wszystkie dodatki progu Producent założyciel oraz jedna priorytetowa prośba o funkcję, uzgodniona z Państwem—

W każdym progu

  • Licencje wysyłane e-mailem po zakończeniu kampanii
  • Wszystkie aktualizacje 1.x bezpłatnie; licencje Budgeting and Scheduling obejmują wersję dla Windows, gdy się ukaże
  • Korzyści dla założycieli z każdą licencją na Maca: odznaka Założyciela z Państwa numerem założyciela, Państwa nazwisko w napisach Założycieli w aplikacji, jeśli Państwo sobie tego życzą, druga licencja do jednorazowego przekazania koledze lub koleżance oraz bezpłatna wersja 2.0
  • Dodatki: dodatkowe stanowisko za $199, pakiet działowy 5 stanowisk za $799 i Cinewright Continuity za $99
  • Bezpłatnie dla każdego, kto obserwuje kampanię: 30 dni Cinewright Pro na iPhone’a i iPada; kod pojawi się na stronie kampanii w dniu startu

Warunki licencji

  • Kupowana raz i zachowywana na zawsze: nigdy nie wygasa i nigdy nie wymaga ponownej aktywacji
  • Jedna osoba na maksymalnie dwóch komputerach, w dowolnym połączeniu Maca i Windows; licencja na 5 stanowisk to pięć osób, każda na dwóch komputerach
  • Wersja dla Windows bez dodatkowych opłat dla licencji Budgeting and Scheduling kupionych przed jej wydaniem; Budgeting and Scheduling dla Windows jest w przygotowaniu
  • Wszystkie aktualizacje 1.x bezpłatnie
  • Działa offline: bez sprawdzania licencji, bez konta i bez serwera
  • Licencja Cinewright Continuity jest dla jednej osoby na dwóch komputerach i odblokowuje też pracę sekretarza planu w Cinewright na iPhone’a i iPada; licencja Budgeting and Scheduling nie obejmuje Continuity
  • Licencje edukacyjne są przeznaczone do nauki i nauczania, nie do produkcji komercyjnych, i są dostępne dzięki kodom rabatowym, które szkoły przekazują swoim studentom
  • Licencje są wysyłane e-mailem
  • Cinewright Pro to jednorazowy zakup w App Store; Production Pass nie odnawia się i nigdy nie pobiera ponownej opłaty

Tryby bezpłatne

Gdy aplikacje się ukażą, każdą z nich można wypróbować bezpłatnie:

  • Budgeting and Scheduling: cała aplikacja na przykładowej produkcji i jednej Państwa własnej, prawdziwej produkcji, bez limitu czasu; inne produkcje otwierają się tylko do odczytu, a pliki PDF zawierają małą adnotację, że powstały w wersji bez licencji
  • Cinewright Continuity: otwiera się każdy scenariusz, pierwsze 3 strony każdego z nich można liniować i notować, a wszystko, co Państwo przygotują, można wydrukować i wyeksportować
  • Cinewright na iPhone’a i iPada: wizjer (kamery ARRI i trzy zestawy obiektywów), wszystkie kalkulatory, planer słońca, klaps, podgląd dla ekipy oraz praca sekretarza planu na pierwszych trzech stronach dowolnego scenariusza albo jedna cała produkcja bezpłatnie przez 60 dni
  • CW Office na iPada i Cinewright Reader: bezpłatnie, bez licencji

Jak kupić

Na razie nic nie jest w sprzedaży. Pierwsza okazja to kampania na Kickstarterze pod koniec 2026 lub na początku 2027 roku. Po niej licencje na aplikacje na Maca będą sprzedawane bezpośrednio na tej stronie i wysyłane e-mailem, a Cinewright Pro będzie sprzedawany w App Store. Proszę dołączyć do listy, aby dowiedzieć się, kiedy ruszy kampania, lub przeczytać FAQ.

Kickstarter pod koniec 2026 lub na początku 2027 roku

O premierze dowiedzą się Państwo jako pierwsi